Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

DEMLEME ATÖLYESİNE KATIL, HEM ÖĞREN HEM 25 TL KAZAN!

Kampanya 31 Ocak - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Meet Lab Coffee'de Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya dahilinde Meet Lab Coffee'de Demleme Atölyesi katılımına 75 TL ödenecektir ve bu ödemeden 25 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya döneminde Meet Lab Coffee'de Chippin ile tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri ödemelerde %5 Chippin'e ek olarak 25 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır. 75 TL altındaki ödemelerde ise sadece %5 Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 200 kişi ile sınırlıdır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyeni harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Ödemelerinde birikmiş Chippinlerini kullanabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin bakiye harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %5 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve Meet Lab Coffee kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Demleme Atölyesi;
Demleme atölyesinde 3. nesil kahveler, kahve çekirdekleri hakkında temel bir bilgi veriliyor. Daha sonra 4 farklı çekirdek üzerinden tadım ve tadım notaları konuşuluyor. Chemex ve v60 demleme türlerini öğreniyor ve deneyimliyorsunuz. Atölyeye katılım sayısı maksimum 6 kişi oluyor.
Atölye çalışmaları Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılmaktadır.


  • Her Ödemede: % 5
  • Son Katılım Tarihi: 01.03.2018
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR