Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

POTOFINO SOLARIUM BEAUTY & SPA'DA 50 TL'YE EK HER ÖDEMENDE %20 KAZAN!

Kampanya 25 Ocak - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Portofino Solarium Beauty & Spa'da Chippin ile yapılan Sothys Göz Çevresi Kaşık Bakımı ödemelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Chippin ile 4 seans Sothys Göz Çevresi Kaşık Bakımına 720 TL yerine 600 TL ödenecektir.

Kampanya döneminde Portofino Solarium Beauty & Spa'da Chippin ile tek seferde yapılan 600 - 1.199 TL arası ödemelerde 50 TL, 1.200 TL ve üzeri ödemelerde ise 100 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek Chippin bakiyesi harcaması hariç yapılan kredi kartı ödemleri bu tutar aralıklarında olmalıdır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır.

Kampanya tarihleri arasında her kullanıcı yalnızca bir Portofino Solarium Beauty & Spa kampanyasından faydalanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyeni harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Ödemelerinde birikmiş Chippinlerini kullanabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin bakiye harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %20 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve Portofino Solarium Beauty & Spa kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İletişim: 0216 478 59 98 / 0545 454 20 16

Göz Çevresi Kırışıklıklarını Giderme
Göz çevresi için özel olarak geliştirilmiş kremler ile cildi nemli tutmak kırışıklık oluşumunu engelleyecektir. Kırışıklıklar belirginleşip kalıcı hale gelmeden önce beslenmenize dikkat ederek cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerle göz çevresi bakımını güçlendirebilirsiniz.

Göz Bakımı Eye Fluid & Eye Pads: Zengin içeriği ile uygulanan bu bakımlar, cildin elestikiyetini arttırarak çizgi ve kırışıklıkları azaltır. Uygulanan doğal maske ile göz çevresi daha pürüzsüz ve ışıltılı bir görüntüye kavuşur.


  • Son Katılım Tarihi: 28.02.2018
  • Geçerli Noktalar: