Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

ÇİFT KİŞİLİk Şömİnelİ Deluxe Oda & Kahvaltı İçİn 159 TL öde ek 20 TL kazan!

Kampanya 27 Şubat - 22 Mart 2018 tarihleri arasında Büyükada Aşıklar Butik Otel'de Chippin ile Cumartesi günü için yapılan ödemeler hariç çift kişilik Şömineli Deluxe Oda'da oda ve kahvaltı ödemelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Cumartesi günü hariç çift kişilik Şömineli Deluxe Oda'da oda ve kahvaltıya 159 TL ödenecektir. Cumartesi günü yapılan ödemelerde 199 TL ödeme yapılacaktır.

Ek olarak Büyükada Aşıklar Butik Otel'de Chippin ile yapılacak ödemelerde kazanılan %5 Chippin'e ek olarak tek seferde yapılan 149 TL ve üzeri ödemelerde 20 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır. 149 TL altı ödemelerde ise sadece %5 Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Chippinlerini kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %5 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve Büyükada Aşıklar Butik Otel kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Oda Özellikleri
*Klimalı ve Büyükada manzarasının eşlik ettiği şömineli odalardır.
*LED TV, minibar (dolu bazı ürünler ücretsizdir.), wi-fi, safebox ve özel banyo bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi: http://asiklarbutikhotel.com/


  • Son Katılım Tarihi: 22.03.2018
  • Geçerli Noktalar: