Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

SİPARİŞİN KAPINA GELİRKEN, 10 TL CHIPPIN CEBİNE GELSİN!

Kampanya 08 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Coffee Delivery Company'de Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya dahilinde uzaktan Chippin ile ödeme yaparak istediğin kahve veya tatlıyı kendine ya da sevdiklerine sipariş verebilecek ve tek seferde yaptığın 20 TL ve üzeri ödemelerde 10 TL Chippin kazanacaksın.

Kahveni veya tatlını arkadaşın veya sevdiklerine istediğin bir notu ekleterek de gönderebilirsin. Bunun için tek yapman gereken Chippin ile uzaktan ödeme yapman ve siparişinin gideceği adres ile notunu söylemen.

Limonlu Cheescake'ten Tiramisu'ya 12 çeşit tatlı ve pasta, Americano'dan Popcorn Latte'ye kadar 15 çeşit sıcak kahve, Frappe'den Brownie Ice Latte'ye 14 çeşit soğuk kahve ve kutu soğuk içeceklere kadar sipariş verebilirsin.

Coffee Delivery Company'de Illy marka kahveler kullanılmaktadır.

Kampanya döneminde Coffee Delivery Company'de Chippin ile tek seferde yapılan 20 TL ve üzeri ödemelerde %5 Chippin'e ek olarak 10 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır. 20 TL altındaki ödemelerde ise sadece %5 Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. 10 TL Chippin kazanımından her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Coffee Delivery Company kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Uzaktan sipariş verebileceğin lokasyonlar; Ataşehir bölgesi, Kozyatağı ve Sahrayıcedit.
Siparişini göndereceğin lokasyona uzaktan sipariş verebilir miyim diye detaylı bilgi almak istiyorsan: 0216 688 18 90


  • Her Ödemede: % 5
  • Son Katılım Tarihi: 28.02.2018
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR